-UITGESTELD- Zaklampvissen in 't Nieuwe Diep
Vanuit het Stedelijk Groenpunt gaan we een avondje zaklampen vissen in 't Nieuwe Diep, een meer in Amsterdam-Oost (tussen het IJ en Watergraafsmeer). Door langs de waterkant te liggen en met onze lampen in het water te schijnen kunnen we goed alle verschillende waterdiertjes bekijken en bestuderen. Neem dus een goede zaklamp mee (meer dan 800 lumen is een aanrader).
Andere aanrader: trek stevige schoenen en/of laarzen met behoorlijk profiel aan, want de waterkant kan heel glibberig zijn.
We worden tijdens de excurise vergezeld door RAVON deskundige Edo Goverse – die weet echt alles over reptielen, amfibieën en vissen, maar ook over nachtvlinders en insecten. We zijn erg blij dat hij heeft toegezegd!
* Deze activiteit wordt georganiseerd vanuit het Groenpunt020
Maximum aantal deelnemers: 20
Aantal aangemelde deelnemers: 3
Deze mensen komen:
- Rick Angevaare
- Ross Bocklage
- liesbeth wesseling
Els de Vos - Natuurdoen
ik hoop jullie een volgende keer te mogen begroeten!
Els