Activiteit

Balkontuinieren kun je leren, echt!

maandag 5 mei 2025 , 19:00 - 21:00 uur
Stadsplantenwinkel Wildernis Amsterdam
Illustration

Wil je graag iets leuks van je balkon maken maar weet je niet goed hoe?
Ik maak je wegwijs tussen aantal zonuren, vaste planten en eenjarigen, hydrokorrels, potten en potgrond. Zo zit je deze zomer nog heerlijk tussen de bloemen op je eigen balkon!

Er is alle tijd voor vragen en na afloop krijg je het boek Balkon Geluk mee naar huis. Ik schreef het met Friederike Joppen en het staat vol tips en tricks om van je eigen balkon een biodiverse oase te maken waar jij graag verblijft en waar belangrijke beestjes zoals bijen ook graag komen. Zo help je ook de biodiversiteit een handje!

Balkontuinieren is in! Van Balkon Geluk is net de tweede druk verschenen en dit wordt alweer mijn tweede balkonpresentatie dit voorjaar. Er is ruimte voor veertien stoelen, dus vraag gerust of het je buurvrouw, een vriendin of je partner ook leuk lijkt om te gaan!

Kosten toelichting
35 euro inclusief een exemplaar van Balkon Geluk, stap voor stap een biodiverse oase
Doelgroep
Alle volwassenen
Leeftijd
Vanaf 18 jaar
Omschrijving doelgroep 
Leuk voor iedereen met een balkon, patio of terras en daar in potten wil tuinieren. Voor wie zijn groene vingers wil laten groeien en meer wil genieten van zijn eigen plekje buiten.