OPEN DAG Kwekerij & Pluktuin Noorderbloemen

Zondag 15 juni is er weer een Open dag bij biologische kwekerij & pluktuin Noorderbloemen! Deze zomerdag staat in het teken van de uitbreidende pluktuin. Zo worden er workshops bloemschikken (‘Pluk & schik’) gegeven en geeft hoofd pluktuin Elspeth Diederix @thestudiogarden een rondleiding met uitleg over het ontwerp, samenstelling en uitbreiding van de pluktuin. Ook is er vanzelfsprekende een bomvolle verkoophoek met biologische planten en is pop-up-café De Kaardebol ook weer van de partij voor een hapje en een drankje. Dus, kom een boeket plukken, neuzen in de verkoophoek, slenteren langs de moederbedden, het pottenveld inspecteren, koekeloeren in de kas, plantjes aaien, de schaduwtuin bewonderen, een rondleiding volgen en meegenieten van deze bijzondere groene plek midden in Amsterdam-Noord!
PROGRAMMA 11.00 – 16.00
12.00 Rondleiding: Bloemlezing langs de moederbedden door Kweker Dagmar van Wijngaarden. Welke eisen en eigenschappen hebben onze favoriete planten en zijn ze geschikt voor jouw tuin/balkon/dakterras?
12.30 Workshop bloemschikken met Sophie Engels. Wees op tijd, max aantal deelnemers, vol = vol. Je betaalt voor het boeket.
13.00 Rondleiding langs de pluktuin van Noorderbloemen: hoe breiden we uit, wat is het ontwerp en het idee daarachter, welke bloemsoorten zijn geselecteerd? Kweker & hoofd Pluktuin Elspeth Diederix vertelt je er alles over.
14.00 Rondleiding: het kweekproces. Kweker Daniel Naamani neemt je mee langs de kas, de rijen met zaailingen, de oppottafels en het pottenveld en geeft je intussen waardevolle tips over het opkweken van planten.
14.30 Workshop bloemschikken met Sophie Engels. Wees op tijd, max aantal deelnemers, vol = vol. Je betaalt voor het boeket.
15.00 Rondleiding: Bloemlezing langs de moederbedden door Kweker Dagmar van Wijngaarden. Welke eisen en eigenschappen hebben onze favoriete planten en zijn ze geschikt voor jouw tuin/balkon/dakterras?