Excursie Natuur boven en onder ons!

Zondag 20 juli 2025 van 10:30 – 12:30
Een natuurexcursie in de Heemtuin is altijd anders. Lopend in de natuur ervaren we niet alleen het weer van de dag zelf maar via de planten en de bomen ook de opgebouwde weersinvloeden van de afgelopen maanden en jaren. Hier gaan we eens goed op letten, hoe zien we dat terug in de Heemtuin. En, zien we ook al iets van de toekomst?
De natuur is veel groter dan we meestal opmerken. Vandaag gaan we daarom ook eens kijken naar de ‘Natuur Onder Onze Voeten’ en de ‘Natuur in de Grote Wereld Boven Ons Hoofd’.
Kortom, grote vraagstukken terwijl we genieten van de bloemen, mossen, spinnetjes, vogels en hoop ik mooi weer!
Arend Wakker is de natuurgids van origine geoloog maar heeft zich bij de Hortus Botanicus Amsterdam ontwikkeld tot plantenkenner en botanisch rondleider.
Hij heeft bij de Amsterdamse hortus de evolutiecursus ‘van Alg tot Orchidee’ ontwikkeld. Bij het IVN-Amsterdam is hij natuurgids en docent en heeft in het verleden al eerder excursies gegeven op de Heemtuin.
Deelname gratis, ivm 50ste jubileumjaar, aanmelden verplicht via heemtuinsloterplas@gmail.com
Max 15 personen
Startpunt: bij de hoofdingang naast het Drijfsijs, President Allendelaan 4, Amsterdam
Duur: 2 uur
Georganiseerd door:
https://www.heemtuin.amsterdam/
https://www.openoogprodukties.com/