De lente vordert in Natuurtuin de Slatuinen
Onder begeleiding van een IVN-gids/Slatuin-vrijwilliger maak je deze zondagmiddag kennis met een verborgen stuk groen in de stad. Het voorjaar vordert en de natuurtuin groeit steeds verder dicht: het groene bladerdek gaat zich sluiten, de stinzenplanten verdwijnen langzaam en daar komen andere kruiden voor in de plaats, en het gezang van vogels verraadt de nestplekken, je kan hier en daar kikkers zacht horen knorren in de poel. Kortom een heerlijke natuurbeleving midden in een dichtbevolkt stuk Amsterdam.
Tijdens deze rondleiding kom je meer te weet over de bijzondere diverse flora en fauna van natuurtuin. Welke planten bloeien er? Welke dieren zijn er te vinden? Samen met de IVN-gids ontdek je van alles over dit prachtige natuurgebied en beantwoordt hij je vragen.
Vooraf (of erna) kan je de historische tentoonstelling van de tuin bekijken in het tuinhuis.
De rondleiding is voor maximaal 8 deelnemers, dus geef je bijtijds op. Mis deze kans niet en ervaar de Natuurtuin Slatuinen!